Activiteiten

Activiteiten S.O.P. September 2022

26-sep   10.30   KBO   Kleine
    13.30   Jokeren   Grote
    13.30   Biljarten team 4   Grote
    19.00   Bridge   Grote
27-sep   09.00   Gymnastiek   Kleine
    13.30   Biljarten team 3   Grote
    15.30   GGZ   Kleine
    19.30   Klaverjassen   Grote
28-sep   09.00   Schilderen   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
    19.00   Bridge   Grote
29-sep   09.00   Yoga   Kleine
    09.30   Handwerken   Grote
    13.30   Biljarten team 1   Grote
30-sep   09.00   Gymnastiek   Kleine
    10.30   Line dance   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote

Activiteiten S.O.P. Oktober 2022

Datum   tijd   Activiteit   Zaal
01-okt   14.00   Dag van de ouderen   Grote en kleine
03-okt   13.00   Biljarten   Grote
    14.00   Sjoelen   Grote
    19.00   Bridge   Grote
04-okt   09.00   Gymnastiek   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
    15.15   GGZ   Kleine
05-okt   09.00   Schilderen   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
    13.00   Bloemschikken   Kleine
    19.00   Bridge   Grote
06-okt   09.45   Yoga   Kleine
    10.00   Handwerken   Grote
    13.00   Biljarten   Grote
    17.00   Open maaltijd   Grote
    19.30   EHBO   Kleine
07-okt   09.00   Gymnastiek   Kleine
    10.30   Line dance   Kleine
    13.00   Biljarten team 2   Grote
08-okt   13.30   Bingo   Grote en kleine
10-okt   13.00   Biljarten team 4   Grote
    13.30   Jokeren   Grote
    19.00   Bridge   Grote
11-okt   09.00   Gymnastiek   Kleine
    13.00   Biljarten team 3   Grote
    19.30   Klaverjassen   Grote
12-okt   09.00   Schilderen   Kleine
    13.00   Bloemschikken   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
    19.00   Bridge   Grote
13-okt   09.45   Yoga   Kleine
    10.00   Handwerken   Grote
    13.00   Biljarten team 1   Grote
14-okt   09.00   Gymnastiek   Kleine
    10.30   Line dance   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
15-okt   09.00   EHBO   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
17-okt   13.00   Biljarten   Grote
    14.00   Sjoelen   Grote
    19.00   Bridge   Grote
18-okt   09.00   Gymnastiek   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
    15.15   GGZ   Kleine
19-okt   09.00   Schilderen   Kleine
    13.00   Bloemschikken   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
    19.00   Bridge   Grote
20-okt   09.45   Yoga   Kleine
    10.00   Handwerken   Grote
    13.00   Biljarten team 1   Grote
    18.30   Antonius van Padua   Grote
21-okt   09.00   Gymnastiek   Kleine
    10.30   Line dance   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote
22-okt   13.00   Biljarten   Grote
24-okt   13.00   Biljarten team 4   Grote
    13.30   Jokeren   Grote
    19.00   Bridge   Grote
25-okt   09.00   Gymnastiek   Kleine
    13.00   Biljarten team 3   Grote
    19.30   Klaverjassen   Grote
26-okt   09.00   Schilderen   Kleine
    13.30   Muziekmiddag   Grote
    19.00   Bridge   Grote
27-okt   10.00   Handwerken   Grote
    13.00   Biljarten   Grote
28-okt   10.30   Line dance   Kleine
    13.00   Biljarten team 2   Grote
29-okt   10.00   Schilderen   Kleine
    13.00   Biljarten   Grote